początek


 
 
 

bijatykiekonomicznehazardowekarcianelogicznemedycznemultiplayerobronneplanszoweprzygodowerpgsportowestrategicznestrzelankiśmiesznewyścigizręcznościowe 
 
 

dla dzieci


dekorowanie


gotowanie


kolorowanki


manicure, makijaż


puzzle


ubieranki


układanki


winx


monster high


 
 
 

Najnowsze gry


Najlepsze gry 
 
 
Szukana gra 
 
 


Najwyżej oceniane: Medyczne


Nowe gry    Najwyżej oceniane
 

Medyczne
 

Heart Surgery

W tej grze twoim zadaniem będzie przeprowadzenie bardzo trudnej operacji na otwartym sercu. Aby cała procedura przebiegła pomyślnie i bez najmniejszych komplikacji wszystko co robisz musi być zrobione po prostu perfekcyjnie.
735
 

Virtual Knee Surgery

W tej medycznej grze przeprowadź operację w szpitalu. Podobnie jak prawdziwy chirurg musisz myśleć o wszystkim i bardzo starannie pracować.
736
 

Operate Now Dental Implant

Trzeba będzie usunąć uszkodzonego zęba i zastąpić go zębem sztucznym. Pierwszym etapem będzie wykonanie prześwietlenia rentgenowskiego aby dowiedzieć się co robić dalej.
739
 

Hospital Fun

Do twojej placówki będzie przychodziło wielu pacjentów skarżących się na różne dolegliwości. Każdego z nich musisz najpierw zdiagnozować aby dowiedzieć się, co mu dolega.
741
 

Apteka

Jako farmaceuta musisz sprawnie obsługiwać klientĂłw w aptece.
738
 

BioLabs Outbreak

Zabij wirusy wstrzykując antidotum. Lewym przyciskiem myszy uwalniasz bańki.
742
 

Operate Now Arm Surgery 2

Podążaj za wskazówkami pielęgniarki i zoperuj złamane ramię młodej kobiecie. Każde zadanie staraj się wykonać dokładnie i precyzyjnie.
736
 

Dentist

Kolejna gra medyczna przeznaczona dla zarówno dla starszych jak i młodszych graczy. Tym razem będziemy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności dentystyczne.
737
 

Innards

Jako wirus musisz zainfekować jak największą ilość czerwonych krwinek, uciekając jednocześnie przed układem obronnym i tabletkami.
746
 

Operate Now Skin Surgery

Zabieg który przeprowadzisz będzie polegał na wycięciu kawałka skóry ze zdrowego miejsca i przeszczepieniu go w chore miejsce.
746
 

Operate Now Stomach Surgery

Młody mężczyzna połknął niebezpieczny przedmiot. Musisz jak najszybciej przeprowadzić operację brzucha i wyjść ten obiekt zanim będzie za późno.
737
 
 
1 2 3 Dalej >>


 
 
   
 
 


TOP grane: Medyczne

Losowe: Medyczne