poczĪtek


 
 
 

bijatykiekonomicznehazardowekarcianelogicznemedycznemultiplayerobronneplanszoweprzygodowerpgsportowestrategicznestrzelanki∂miesznewy∂cigizrÍczno∂ciowe 
 
 

dla dzieci


dekorowanie


gotowanie


kolorowanki


manicure, makijaŅ


puzzle


ubieranki


uk≥adanki


winx


monster high


 
 
 

Najnowsze gry


Najlepsze gry 
 
 
Szukana gra 
 
 


NajwyŅej oceniane: Strzelanki


Nowe gry    NajwyŅej oceniane
 

Strzelanki
 

The Most Wanted Bandito 2

Jedź, skacz, strzelaj i nie daj się zabić. Czyli western w całej rozciągłości!
738
 

Overkill Apache

Jako pilot śmigłowca musisz zniszczyć wszystkich przeciwnik√≥w. Zbieraj amunicję i energię, aby być silniejszym.
734
 

RetroShoot

Klasyczna kosmiczna strzelanka. Pioruny, małe stateczki ochronne krążące wok√≥ł statku - matki, bonusy powodujące strzał dookoła czy też zwiększające siłę ognia.
740
 

Captain Nutty

Szalona i żądna przygód wiewiórka w poszukiwaniu złotego żołędzia. Wystrzeliwuj się w niebo, rozwalaj przeszkody na drodze, zbieraj monety, wzmacniacze, żołędzie i paliwo.
745
 

Central Alien Agency

Wcielasz się w specjalnego agenta, który ochrania rozbitków spoza ziemi. Twoim zadaniem będzie obrona spodku, który będzie trzeba również naprawić. Ze wszystkich stron będą nachodzić Cię różne stworzenia. Można je pokonać za pomocą kilku zróżnicowanych broni i wielu ulepszeń możliwych do wykupienia.
738
 

Palisade Guardian 2

Twoim zadaniem jest obrona własnej bazy przed atakiem przeciwnika. Masz do wyboru kilka rodzaj√≥w broni, kt√≥re można kupić za zdobyte fundusze. Uwaga, gra może się długo ładować.
739
 

Star Wars Fierce Twilight

Znakomicie wykonana pod względem audiowizualnym kosmiczna strzelanina. Sterujemy potężnym statkiem kosmicznym i niszczymy wszystko co spotkamy na swojej drodze.
745
 

Air Raiders Aviones

Dotrzyj do celu osiągając jak najwięcej punkt√≥w. Pokonaj wrogie siły ostrzeliwując napotkane samoloty. Zbierz jednocześnie jak najwięcej bonus√≥w.
735
 Super gra zręcznościowa. Sterujesz łodzią podwodną. Uważaj na miny, zbieraj paliwo. Super grafika. Polecamy.
741
 

Bomber At War 2

Niczym główny bohater żelaznego Orła wzbij się w powietrze i w pojedynkę wygraj całą wojnę! Po każdej misji możesz na swoim samolocie montować ulepszenia.
741
 Celem gry jest zniszczenie wszystkich czołg√≥w przeciwnika. Zdobywasz za to pieniądze, za kt√≥re możesz kupić nową broń. Gra ma charakter podobny do popularnych Worms√≥w.
734
 
 
1 2 3 ...7 8 Dalej >>


 
 
   
 
 


TOP grane: StrzelankiLosowe: Strzelanki