początek


 
 
 

bijatykiekonomicznehazardowekarcianelogicznemedycznemultiplayerobronneplanszoweprzygodowerpgsportowestrategicznestrzelankiśmiesznewyścigizręcznościowe 
 
 

dla dzieci


dekorowanie


gotowanie


kolorowanki


manicure, makijaż


puzzle


ubieranki


układanki


winx


monster high


 
 
 

Najnowsze gry


Najlepsze gry 
 
 
Szukana gra 
 
 


Najwyżej oceniane: Bijatyki


Nowe gry    Najwyżej oceniane
 

Bijatyki
 

Ninja Game Adventure

Wspaniała i bardzo grywalna platformówka o przygodach pewnego wojownika ninja. Przechadzaj się po mrocznych korytarzach walcząc z napotkanymi wrogami, wykorzystaj swoje bronie w postaci gwiazdek ninja oraz nunchaku i zabij wszystkich wrogów.
742
 

Mario Street Fight

Tym razem w postacie wojowników wcielą się Mario, jego brat Luigi, a nawet księżniczka Peach! Stań do walki i tocz kolejne pojedynki.
741
 

Ninja Kira

Poprowadź małego ninja do walki, korzystaj z sekretnych zwojów i powalaj tabuny wrogów, wśród których nie zabraknie innych ninja, samurajów, zombie oraz innych postaci!
741
 Walki w zniszczonym mieście. Rewelacyjna grafika.
740
 

Uliczny Samurai

Weź miecz do ręki i ruszaj okazać sprawiedliwość. Bądź dzielny.
740
 

Fairy Tail 2

Podejmij walkę z najlepszym mistrzem walki w tej super szybkiej bijatyce. Próbuj jak najszybciej pozbyć się swoich przeciwników i używaj ataków specjalnych w odpowiednich momentach tak, żeby wygrywać rundy.
739
 

Monkey King

PomĂłż KrĂłlowi ocalić przyjaciĂłł.
734
 

Nasty Ninja

Twoim orężem będzie miecz katana. Pokonuj kolejnych przeciwników i baw się dobrze.
747
 

New York City Gangs

Nasz bohater postanowił wyruszyć na ulice i zrobić z gangami porządek. Wykorzystaj swoją broń oraz umiejętności sztuki walki wręcz aby pokonać wszystkich bandziorów chcących ci dokopać.
735
 

Hobo 3 Wanted

Ponownie będziemy mieli okazję wcielić się w znanego i lubianego Hobo i ruszyć do walki z każdym typem który stanie nam na drodze. Wykorzystaj swoje nietypowe umiejętności walki, rzucaj różnymi przedmiotami i przedzieraj się przez kolejne, pełne przeciwników lokacje.
737
 Bardzo ciekawe walki bokserskie. Bardzo fajna gierka.
743
 
 
1 2 3 ...5 6 Dalej >>


 
 
   
 
 


TOP grane: Bijatyki

Losowe: Bijatyki